Olle Bonniér färglitografi
2013-08-17
198279
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, PT 9/10, färglitografi, 70x50 cm, oramad