Robert Högfeldt oljemålning
2013-08-16
198211
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Konstnär med nakenmodell, signerad Högfeldt, olja på pannå, 33x41 cm