Bernhard Oscarsson oljemålning
2013-08-16
198203
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Hamnmotiv, signerad Oscarsson, olja på pannå, 24x33 cm