Lennart Sand oljemålning
2013-08-16
198202
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SAND, Lennart (född 1946): Vinterskog, signerad och daterad L. Sand -87, olja på duk, 65x54 cm