Yrjö Edelmann färglitografi
2013-08-17
198139
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, 1/290, färglitografi, ca 32x51 cm