Yrjö Edelmann färglitografi
2013-08-18
198137
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper med tejp, signerad Y. Edelmann, E.A.x/xx, färglitografi, 44x61cm, oramad