Taburett 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TABURETT, 1800-tal, bemålad, med sammets och broderi sits
Kuntoraportti
Lagningar
198126
Päivämäärä:
2013-08-15