Yrjö Edelmann färglitografi
2013-08-17
198125
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y. Edelmann, 201/360, färglitografi, 44x59 cm, oramad