Börje Sandelin etsning
2013-08-16
198061
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SANDELIN, Börje (1926-1970): Kvinna i dörröppning, signerad Sandelin 48/150, etsning, 20x15,5 cm, oramad