Rökbord sekelskifte 1900
2013-08-15
198051
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, sekelskifte 1900, trädekor av bl a humlekvistar, höjd ca 63, 98x83 cm
Skador, bortfall, slitage, fuktfläckar