Stig Åsberg etsning 1954
2013-08-16
198043
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅSBERG, Stig (1909-1968): Malinga, signerad Stig Åsberg 1954, 12/310, etsning, 21x19 cm, oramad