Toilettebord 1800-tal
2013-08-15
198036
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TOILETTEBORD, 1800-tal, karl-johan, fanér av mahogny, uppsats med spegel och lådor, peltaformad benställning, höjd ca 147, 90x45 cm
Skador, slitage