Harald Sallberg etsning
2013-08-16
198029
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Roofs of London, signerad Harald Sallberg, etsning, 16x24,5 cm, oramad
gulnad, korta revor i marginaler