Jussi Mäntynen gipsfigurin
2013-08-15
198005
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÄNTYNEN, Jussi (Finland 1886-1978): Lekande kalvar, signerad Jussi. Mäntynen, bronspatinerad gips, höjd 19 cm
Skador och lagningar