Sven X:et Erixon färglitografi
2013-08-15
198004
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Landskap med figur och hästar, signerad X:et, 56/360, färglitografi, 35x43 cm