Oljemålning genrescen
2013-08-15
198002
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Värdshusinteriör, olja på duk, 28x33 cm