Erik Byström oljemålning
2013-08-15
198000
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Ateljé, signerad och daterad Erik Byström 46, olja på pannå, 61x50 cm