Figuriner papegojor
2013-08-14
197941
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, keramik, Kina, 1900-tal, föreställande papegojor, höjd 13,5 cm
En med smärre nagg vid sockel