Edgar Wallin oljemålning
2013-08-14
197927
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): "Stadsgården vid Radiumhemmet," signerad och daterad Edgar Wallin 1946, olja på pannå, 43x55 cm