Oskar Bergman akvareller
2013-08-14
197896
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar, 2 st, (1879-1963): Sommarblomster, signerade Oskar Bergman, akvarell, 10x6 cm vardera