Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-08-14
197848
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kräftfiskare, signerad och daterad Axel Lind 1920, olja på duk, 70x100 cm