Taklampa 1940-tal
2013-08-14
197839
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1940/50-tal, kupa i slipat klarglas, stomglas med prismor, elektrifierad med 3 ljuskällor, höjd 62, diameter 60 cm
Kantnagg