Fat Japan
2013-08-13
197722
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fåglar, diameter 55 cm
Lagning