Karmfåtöljer massiv mahogny
2013-08-13
197701
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMFÅTÖLJER, 1920-tal, massiv mahogny
Klädsel med fläckar, stomme med ytskador