Ljusstakar mässing
2013-08-12
197583
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 st, mässing, 1700-tal, punsad och ciselerad dekor med motiv av bl a blommor, diameter ca 16-20 cm
Bucklor, repor