Allmogemålning religiöst motiv

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen mellaneuropa, 1700-tal): Munkens uppenbarelse, allmoge, olja på duk, 39x28 cm

197559

2013-08-12