Nils Tydén oljemålning
2013-08-09
197514
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TYDÉN, Nils (1889-1976): Utsikt mot Söder från Gamla Stan, signerad N. Tydén, olja på pannå, 38x46 cm