Oljemålning 1800-tal
2013-08-08
197490
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Trollhättans kyrka från Göta älv, otydligt singnerad och daterad Andersson 4/7 1889(?), olja på duk, 24,5x19 cm
Dukagning