Oljemålning 1800-tal
2013-08-08
197482
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Frederiksborg Slott, olja på pannå, 16x24 cm
Smärre krackelyrer