Olle Bonniér färglitografi
2013-08-08
197476
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, PT 7/10, färglitografi, 70x50 cm