Erik Cederberg oljemålning
2013-08-08
197463
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CEDERBERG, Erik (1897-1984): Stilleben, signerad och daterad E. Cederberg 1967, med påskrift "Med hj. tack," olja på pannå, 16x17,5 cm