Nils Landzelius oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
LANDZELIUS, Nils, Karolin till häst, signerad Nils Landzelius, olja på duk, 46x38 cm
Kuntoraportti
197430
Päivämäärä:
2013-08-08