Einar Forseth blandteknik
2013-08-08
197425
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Motiv från Firenze, signerad och daterad Einar Forseth 1963, blandteknik på papper, 15x23 cm
Med dedikation