Johannes Olsson oljemålning
2013-08-09
197404
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, olja på duk, 100x100 cm