Robert Brandy blandteknik
2013-08-09
197403
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRANDY, Robert (född 1946): Kollage, signerad och daterad Brandy I -90, blandteknik på duk, 100x80 cm