Högsätesstol
2013-08-09
197365
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets första hälft, Chile, bonat samt skulpterat lövträ, stoppad sits samt ryggstöd
Senare renoverad, lagningar