Oidentifierad konstnär
2013-08-07
197327
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, byst, gips, mansfigur med togaknut, höjd ca 50 cm
Nagg