Krukowskaja Zoia oljemålning
2013-08-07
197309
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZOIA, Krukowskaja (1903- 1999): Blomsterstilleben, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm
Obetydliga fläckar