Karmstol empire
2013-08-07
197287
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1800-tal, empire, Ryssland/Baltikum, mahognyfaner
Skador och lahningar, visst famerbortfall