Bengt Landin litografi
2013-08-07
197260
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Stilleben med paprika och gräshoppa, signerad och numrerad Bengt Landin 183/250, färglitografi, 25x32 cm