Sven Erixson färglitografi
2013-08-07
197251
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): skidåkare, stämpelsignerad Sven Erixon, färglitografi, 40x29 cm