Stig Sasen blandteknik
2013-08-06
197176
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SASEN, Stig (samtida): "Kindstugatan, " signerad och daterad Stig Sasen 1954, akvarell och tusch, 42x29 cm