Miniatyrporträtt 1800-tal
2013-08-04
197134
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 2st, 1800-tal, damporträtt, signerad A(el. H?) Füger resp Pesne, föreställande Mme Favil resp Mme Brinec...(?) yttermått ramar 14x12 resp ca 12x11 cm