Nils Kölare färglitografi
2013-08-06
197125
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -78, 22/40, färglitografi, bladstorlek 67x80 cm
En smärre missfärgning