Christian Kröner blandteknik
2013-08-03
197056
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRÖNER, Christian (1838-1911): Kronhjort i glänta, blandteknik, signerad Christian Kröner Dä, daterad a tergo 1909, 36x28 cm