Ljusstakar 1 par empirestil
2013-08-02
196963
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, förgyllda, 1900-tal, empirestil, på marmorsockel, 30 cm