Harlad Sallberg etsning
2013-08-02
196949
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Utsikt mot Riddarholmen, signerad, etsning, 29x20 cm