Scroll Kina
2013-08-02
196918
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-talets första hälft, hästmotiv, akvarell, stämpelsignerad, totalmått 192x40 cm
Veck och revor