Charles Sjöholm oljemålning
2013-08-01
196894
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Kolonilott - Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 50x61 cm