Kruka med fat Kina
2013-08-01
196889
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRUKA MED FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med motiv av hjortar i landskap, krukans diameter 28,5, totalhöjd 18,5 cm
Lagningar, sprickor, ej ursprungligt tillhörande fat